שירות איכותי ומקצועישירות לקוחות ללא פשרות

החברה פועלת בפריסה ארצית ומעסיקה מומחי אבטחה בעלי וותק וניסיון רב בארץ ובעולם. החברה מייצרת ומייבאת מערכות מיצרנים מובילים בעולם. אנו שמים דגש רב על מוצרים איכותיים ללא פשרות. לקוחותינו במגזרים השונים נהנים משילוב של יכולת אנושית וטכנולוגיה מובילה המבטיחים אבטחה והגנה ברמה גבוהה.

קרא עוד

המוצרים שלנומערכות ומוצרים ברמה הגבוהה ביותר

ויפוינט סקיורטי נותנת מענה ופיתרון לכל לקוח לפי צרכיו, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. מוצרי החברה הינם ברמה גבוהה ואיכות חסרת פשרות. כל המוצרים כפופים לתקן הישראלי ולתקנים הבינלאומיים המקובלים על חברות הביטוח והרשויות.

קרא עוד

אודותקצת עלינו

חברת ויפוינט סקיורטי הינה חברה פרטית הפועלת משנת 2001 בתחום מניעת גניבות ע"י מערכות אלקטרוניות. לחברה ותק וניסיון בתכנון, יעוץ והתקנה של מערכות מתח נמוך, הכוללות מערכות התראה לגילוי גניבות עם זמזמים ומדבקות. לחברתנו צוות עובדים ותיק, המספק שירות אמין, מקצועי ואיכותי. אנו רואים בייצור ושיווק מוצרים 'כחול לבן' ערך עליון וגאווה לאומית, התורם ליצירת מקומות עבודה חדשים ומעודד צמיחה במשק.

קרא עוד

מוצרים חדשים

ויפוינט סקיוריטי במספרים

לקוחות מרוצים

התקנות

ישובים

לקוחות

הלקוחות שלנו

התקשרות מהירה

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

לקוחותינו ממליצים

 • "… לאחר סקירה נבחרת של מספר חברות והצעות מחיר אנו שמחים שבחרנו בחברת ויפוינט אשר נותנת מענה מהיר ופיתרון לכל תקלה בסניפים. השירות תמיד יעיל ואדיב. תודה שהצטרפתם לרשת אריסטו שמט ושאתם נוטלים חלק במיגון החנויות. תודה אישית לך דודי שאתה תמיד זמין ויעיל, השירות תמיד מלווה בחיוך והכי מקצועי. מצפה להמשך פעולה וגדילה משותפת".

  מיטל צארום - מנהלת שיווק, אריסטו שמט

 • "ברצוני להודות לחברת ויפוינט סקיוריטי בראשות מר דודי פק על מתן שירות מעולה על מחירים הוגנים, יחס מצוין ואיכות מוצרים. אנו ממליצים בחום על שיתוף פעולה עם חברתכם!"

  אמיר רביבו - מנכ"ל רשת חנויות הבוטיק KOOI

 • "ברצוני לציין כי חברת ויפוינט מספקת לחברת רנואר מערכות התרעה לכלל חנויות הרשת. חברת ויפוינט מלווה את קבוצת רנואר מרגע בניית החנות ועד לרגע פתיחתה ומשתפת פעולה עם כל הגורמים בחברה על מנת לתת לנו את המוצר הנכון ביותר במחירים ושירות חסר תקדים. הריני להוסיף כי חברת ויפוינט נותנת שירות ללא תלות בשום דבר ומגלה אחריות כלפי קבוצת רנואר, לרבות פתירת תקלות בכל חלקי הארץ. מאחל אני לכל חברה אשר מחפשת ספק למערכות דוגמת אילו שמספקת חברת ויפוינט שילמדו כיצד יש להתנהל ולעבוד בצורה יעילה ומרשימה".

  דובי שטרקר - מנהל מחלקת רכש ולוגיסטיקה, קבוצת רנואר

 • "… ויפוינט מעניקה לרשת שירות מעולה, ההתקנות מבוצעות בדיוק ביום שקובעים איתם ללא יוצא מהכלל, אספקת הזמזמים מבוצעת בהתראה קצרה ובאדיבות יוצאת דופן. המתקנים של ויפוינט מבצעים את עבודתם ללא תקלות. אני ממליץ בלב שלם על חברת ויפוינט וזאת בעיקר לאור ניסיון עגום שהיה לי עם חברה אחרת".

  שרון ברגר - מנהל כספים, רשת חנויות הפנינג

 • "… ויפוינט מעניקה לרשת שירות תחזוקה והתקנות חדשות בשוטף, ההתקנות מבוצעות ברמה גבוהה ובהתראה קצרת מועד. ויפוינט מלווה את ההתקנה החל מבניית החנות ועד למפתח בתיאום עם כל הנוגעים בדבר. המערכות של ויפוינט נותנות פיתרון טוב בנושא מניעת הגניבות בחנויות הרשת. אני ממליץ בחום לכל חברה אשר מחפשת מערכת זמזמים לעבוד עם ויפוינט סקיוריטי".

  שרון אלימלך - מנהל רשת חנויות לודז'יה רוטקס