מי אנחנו

חברת ויפוינט סקיוריטי היא ספקית פתרונות האבטחה המובילה בישראל, המציעה מגוון מוצרים מתקדמים למניעת גניבות מחנויות. החברה הינה חברה פרטית הפועלת מזה כ-15 שנים בתחום מערכות התראה ואבטחה אלקטרוניות לחנויות ולמוסדות. לחברה קשרי עבודה רבים עם חברות יצרניות מהמובילות בעולם בתחומים אלו.
ויפוינט סקיוריטי משתמשת בידע הנרחב שלה בשוק ה EAS כדי לספק מגוון מערכות מותאמות אישית למניעת גניבות בטכנולוגיות מתקדמות.
פעילות החברה כוללת קשת רחבה של תחומים ומוצרים, ביניהם: ייעוץ, שיווק, אספקה, התקנה ושירות של פריטים רבים, בהם מערכות מיגון תצוגות, מערכות לגילוי גניבות, מערכות ועוד. מוצרי החברה כפופים לתקן הישראלי ולתקנים הבין לאומים והמקובלים על חברות הביטוח והרשויות. המוצרים כוללים מערכות התראה לגילוי גניבות, מערכות הקלטה עם אפשרות צפייה מכל מקום בעולם, מיגון תצוגות ועוד מוצרים רבים ומתקדמים המבטיחים שקט נפשי ללקוחותינו.
לחברתנו צוות עובדים ותיק, אשר מבצע את עבודתו באופן מקצועי ויסודי. החברה שמה דגש חזק על מתן שירות, יחס אישי ואמינות כלפי לקוחותיה. צוות שירות הלקוחות שלנו שמח לעזור בכל שאלה, בעיה או בקשה באופן מקצועי ויעיל.
החברה פועלת בפריסה ארצית ומעסיקה מומחי אבטחה בעלי וותק וניסיון רב. החברה מספקת פתרון כולל ללקוחותיה ומציעה להם תכנון, הספקה, התקנה ותחזוקה של מערכות אבטחה מהמתקדמות בעולם. לקוחותינו במגזרים השונים נהנים משילוב של יכולת אנושית וטכנולוגיה מובילה המבטיחים אבטחה והגנה ברמה גבוהה ואיכות ללא פשרות. החברה היא הנציגה הבלעדית של חברת אמריקן סקיוריטי בישראל.
ויפוינט סקיוריטי, כחברה מובילה במשק הישראלי, מכירה באחריותה התאגידית כלפי כלל הציבור בישראל וכלפי איכות הסביבה. החברה לוקחת בחשבון את ההשפעה הכלכלית, חברתית וסביבתית של עסקיה. ויפוינט סקיוריטי מתחייבת לעשות ככל שביכולתה להגן על איכות הסביבה, ולסייע לצמצום הפגיעה בכדור הארץ. מוצרינו ידידותיים לסביבה, ועוזרים לשמור על סביבת עבודה בריאה ונעימה.
אנו רואים בייצור ושיווק מוצרים 'כחול לבן' ערך עליון וגאווה לאומית, התורם ליצירת מקומות עבודה חדשים ומעודד צמיחה במשק.
התקשרו אל המומחים שלנו עכשיו ללא התחייבות 03-5181920.

המלצות

 • "… לאחר סקירה נבחרת של מספר חברות והצעות מחיר אנו שמחים שבחרנו בחברת ויפוינט אשר נותנת מענה מהיר ופיתרון לכל תקלה בסניפים. השירות תמיד יעיל ואדיב. תודה שהצטרפתם לרשת אריסטו שמט ושאתם נוטלים חלק במיגון החנויות. תודה אישית לך דודי שאתה תמיד זמין ויעיל, השירות תמיד מלווה בחיוך והכי מקצועי. מצפה להמשך פעולה וגדילה משותפת".

  מיטל צארום - מנהלת שיווק, אריסטו שמט

 • "ברצוני להודות לחברת ויפוינט סקיוריטי בראשות מר דודי פק על מתן שירות מעולה על מחירים הוגנים, יחס מצוין ואיכות מוצרים. אנו ממליצים בחום על שיתוף פעולה עם חברתכם!"

  אמיר רביבו - מנכ"ל רשת חנויות הבוטיק KOOI

 • "ברצוני לציין כי חברת ויפוינט מספקת לחברת רנואר מערכות התרעה לכלל חנויות הרשת. חברת ויפוינט מלווה את קבוצת רנואר מרגע בניית החנות ועד לרגע פתיחתה ומשתפת פעולה עם כל הגורמים בחברה על מנת לתת לנו את המוצר הנכון ביותר במחירים ושירות חסר תקדים. הריני להוסיף כי חברת ויפוינט נותנת שירות ללא תלות בשום דבר ומגלה אחריות כלפי קבוצת רנואר, לרבות פתירת תקלות בכל חלקי הארץ. מאחל אני לכל חברה אשר מחפשת ספק למערכות דוגמת אילו שמספקת חברת ויפוינט שילמדו כיצד יש להתנהל ולעבוד בצורה יעילה ומרשימה".

  דובי שטרקר - מנהל מחלקת רכש ולוגיסטיקה, קבוצת רנואר

 • "… ויפוינט מעניקה לרשת שירות מעולה, ההתקנות מבוצעות בדיוק ביום שקובעים איתם ללא יוצא מהכלל, אספקת הזמזמים מבוצעת בהתראה קצרה ובאדיבות יוצאת דופן. המתקנים של ויפוינט מבצעים את עבודתם ללא תקלות. אני ממליץ בלב שלם על חברת ויפוינט וזאת בעיקר לאור ניסיון עגום שהיה לי עם חברה אחרת".

  שרון ברגר - מנהל כספים, רשת חנויות הפנינג

אתם בידיים טובות

דודי פק

דודי פק

מנכ``ל
דודי בעל ניסיון של 19 שנה בתחום מערכות אבטחה ומערכות למניעת גניבות מחנויות. מקפיד תמיד על רמת שירות גבוהה ומפגין ידע, מקצוענות ואמינות המבטיחים ללקוחות החברה שקט נפשי לטווח ארוך.

הלקוחות שלנו